Спростування міфів про COVID-19

Робити тести на антитіла до коронавірусу SARS-CoV-2, щоб дізнатися, чи є у вас імунний захист від нього, не має сенсу. 

 Тести, якими вимірюють рівень антитіл не стандартизовані. Різні лабораторії застосовують різні методи дослідження, різні одиниці вимірювання, тест-системи різної точності та чутливості, різне обладнання. Тому такі тести часто дають різні й вкрай неточні результати. 

 Антитіла є не єдиною ланкою захисту від COVID-19. Є ще клітинна імунна відповідь, яка зберігається довше та яку тест на антитіла не визначить.

ПОРАДИ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ- ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ АБО Ж ЛЕГКО ПЕРЕНЕСТИ НЕДУГУ

Якщо у Вас кілька днів температура, кашель, немає смаку , нюху, відчуття безсилля, можлива діарея- не панікуйте, але дотримуйтесь таких рекомендацій:

1.Залишайтеся вдома якнайдовше- не ходіть по громадських місцях та на роботу, не йдіть одразу до медичного закладу,  а ОБОВ’ЯЗКОВО  ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ СВОЄМУ СІМЕЙНОМУ ЛІКАРЮ. Не панікуйте, що Ваш лікар не їде до Вас особисто, а консультує по телефону. У більшості випадків по телефону лікування є  ефективним. При виникненні будь-яких питань дзвоніть і консультуйтесь з своїм лікарем .

НАРАДА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ 2019-nCoV

З метою організації інформаційної компанії з профілактики та недопущення   поширення захворювання на коронавірус  у нашому районі сьогодні відбулася у КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» робоча нарада з медичними працівниками. Обговонено основні питання профілактики поширення даного захворювання,  уникнення  хвороби серед колективу Центру, особливості перебігу, клінічні прояви, необхідність проведення активної роз’яснювальної  роботи з пацієнтами щодо алгоритмів звернення до сімейного лікаря, попередньо зателефонувавши до нього.

УВАГА!!! КАТРАНТИН!!!

У зв’язку з введенням карантину адміністрація КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» просить обмежити відвідування в амбулаторію м.Старий Самбір. За наданням послуг первинної медичної допомоги  звертайтесь, попередньо зателефонувавши своєму сімейному лікарю ( терапевту, педіатру).Відвідування лікувальних закладів виключно в разі крайньої необхідності!!!

З  1 липня 2019 року за направленням вашого сімейного лікаря ви зможете отримати пакет діагностичних та лікувальних послуг, які оплатить Національна служба здоров’я України

 ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що за рахунок бюджетних коштів оплачуватимуться  ЛИШЕ МЕДПОСЛУГИ за направленням лікаря первинної ланки, з яким підписано декларацію. У цей перелік входить:

- 12 видів аналізів;

Free Joomla templates by Ltheme