КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» підвело перші підсумки!

30 січня 2020 року проведено  підсумки   першого року роботи комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірський ЦПМД», де були присутні представники влади району- голова Старосамбірської районної ради Терлецька Тетяна Іванівна та голова Старосамбірської районної адміністрації Назар Петро Володимирович.  

Адміністрацією нашого підприємства зроблено детальний аналіз роботи закладів охорони здоров’я в 2019 році. Визначено, що перший рік роботи  Центру став рушійним у становленні  підприємства на нових умовах господарювання. Приємно  відзначити , що з поставленими завданнями, викликами сьогодення, колектив успішно впоралися.

У 2019 році напрацьовано алгоритми функціонування як амбулаторій загальної практики сімейної медицини, так і пунктів здоров’я та ФАПів. Хочеться підкреслити, що нами за підтримки Старосамбірської районної ради вдалося зберегти мережу закладів охорони здоров’я. Найвіддаленіший та найменший населений пункт не залишився без медичного закладу.

Уцілому, показники роботи у 2019 році суттєво покращилися, особливо це стосується вакцинації. Найбільше тішить те, що медична допомога стала наближенішою до пацієнта. Зокрема значні кошти вкладено в матеріально-технічну базу лікувально-профілактичних закладів, як у самі будівлі, які приведені до сучасного стану, так і в медичне обладнання відповідно до вимог НСЗУ.  Керівники району підвели підсумки 2019 року та  обговорили плани на 2020 рік, подякували за роботу та побажали плідної праці.

Зустріч з очільниками районної влади продовжилась робочою поїздкою у амбулаторію с.Стрілки та м.Старий Самбір щодо проведених робіт у рамках реалізованих проєктів за минулий рік та розвитку в перспективі.

 

 

 

Схожі статті

Free Joomla templates by Ltheme