Акредитація КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» на відповідність статусу «лікарня, доброзичлива до дитини»

6 листопада в нашому  підприємстві проведено акредитацію на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». Дану оцінку проводили Шлемкевич Ольга- головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА з підтримки грудного вигодовування, кандидат медичних наук та ЖУК Людмила - лікар-лактолог, консультант з грудного вигодовування Львівського перинатального центру.

Звання  « Лікарня, доброзичлива до дитини» надається медичному закладу , в якому діти ще з моменту зачаття та реєстрації в медичному закладі, з перших хвилин після народження потрапляють в обійми мами і більше не розлучаються, починають раннє грудне годування (впродовж першої години після народження ) і отримують виключно грудне молоко до 6 місячного віку, саме це завдання стоїть перед лікарями «первинки» - активно підтримувати і впроваджувати  12 принципів грудного вигодовування. Грудне молоко – ідеальна їжа для малюка першого року життя, бо  це продукт, створений самою природою «Божий Дар».

Виконання «12 кроків до вдалого грудного вигодовування» забезпечує сприятливі шляхи, що дають можливість жінці здійснити свій намір годувати груддю, а для медичних працівників – стимул до підготовки та навчання, обов’язок вести роз’яснювальну роботу серед матерів щодо даної теми. Медичні працівники жіночої, дитячої консультації, так і відділення сімейної медицини, успішно впорались і склали екзамен із теми грудного вигодовування. Приємно відзначити, що наше підприємство отримає власний сертифікат  на відповідність вищевказаному статусу

.

Весь медичний персонал разом з адміністрацією буде продовжувати втілення в життя основних сучасних принципів ведення вагітності та грудного вигодовування дітей з метою зниження показників малюкової смертності, інфекційної захворюваності, захворювань органів дихання і травлення дітей раннього віку..

 

 

 

Схожі статті

Free Joomla templates by Ltheme