Що на первинці?

У Старосамбірському центрі первинної медичної допомоги питання щодо діяльності всієї установи та кожного закладу зокрема завжди на особливому місці у всіх працівників ФАПів та амбулаторій,які відповідають за свою ділянку роботи.Проте, директор Василь Савенко,окрім звичних функцій у роботі, прагне розвитку, удосконалення, новизни для своїх працівників.
На одній із зучтрічей з колегами,а саме так проходять наші наради, керівник підготував презентацію за матеріалами освітньої платформи "Керівник закладу ПМД -школа розвитку", яка проходила в м.Києві 11-13 вересня цього року, де основний акцент було зроблено на питанні сервісу та обслуговування пацієнтів у закладі. Здобутий досвід директор прагне втілювати у повсякденну практику свого підприємства.
Також на нараді були підняті питання щодо здачі квартальних звітів,виконанні основних показників,підведенні підсумків за 9 місяців ,підготовки до зимового періоду,а також особливу увагу було приділено питанню підписання декларацій з сімейним лікарем. Окремим моментом зустрічі було урочисте вручення директору Сертифікату 
про участь у конференції "Розвиток клієнтського сервісу у медичному центрі" та заступнику директора з економічних питань Христині Осиповій Почесної Грамоти Департаменту охорони здоров'я ЛОДА та Львівської Обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України.

Схожі статті

Free Joomla templates by Ltheme