Навчання-семінар медичних сестер

  24 травня на базі КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» відбулось навчання-семінар згідно навчально-освітньої програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри- запорука якісного медичного обслуговування», в якому взяли участь середній медичний персонал  не лише нашого закладу, а всього Старосамбірського району. Про особливостімедсестринської служби,  аспекти роботи, нормативно-правову базу присутнім у  презентували    головний позаштатний спеціаліст-експерт Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства – Наталія Богданівна Галапац та Президент Львівської обласної асоціації медичних сестер – Ірина Богданівна Шевчук.

 

Мета зустрічі – надання організаційно-методичної допомоги медсестринській службі. Перед слухачами Наталія  Богданівна широко висвітлила тему «Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я». Ірина Богданівна розповіла про Асоціацію медсестер, роль медсестринської служби у наданні  якісної допомоги населенню , проінформувала щодо проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»,  гігієнічної обробки рук медперсоналу, а також презентувала відео-курс «Коли і чому потрібна дезінфекція рук». Після навчання всі учасники отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Хочеться підкреслити, що у нашому Центрі – першому із закладів «первинки»  Львівщини створено осередок Асоціації медсестер, який вступив до Львівської обласної асоціації медичних сестер.

          Особливістю зустрічі став майстер-клас з надання допомоги людині при невідкладних станах, зокрема базові реанімаційні заходи з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, який провели завідувач навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф Людмила Петрівна Гера та лікар Роксолана Тарасівна Павлишин. Окрім того наші фельдшери спробували себе у ролі пацієнта та медика з надання першої допомоги при термінальних станах.

         Наприкінці зустрічі директор Центру Василь Олексійович Савенко та голова Старосамбірської районної ради Тетяна Іванівна Терлецька підготували приємний сюрприз – вручення  кращим працівникам  Грамоти з нагоди Дня Медичної сестри. Пані Тетяна поділилася власним досвідом , адже проходила курси з надання медичної допомоги, звернулася зі словами привітання та побажала володіти медикам гідними людськими чеснотами, Віри , Надії, Любові та Божого благословення. На завершення до присутніх Василь Олексійович висловив привітання, подяку  гостям за проведений захід на високому рівні, запросив до співпраці щодо запозичення досвіду, а вони, в свою чергу відмітили і подякували директору за гарну організацію навчання.

Схожі статті

Free Joomla templates by Ltheme