Вакцинація в КНП СМР "Старосамбірський центр первинної медичної допомоги" триває

Вакцинація в КНП СМР "Старосамбірський центр первинної медичної допомоги"  триває. 💉 🏥
І ми раді Вам повідомити, що на базі Пункту щеплень нашого Центру відтепер провакцинуватися від COVID-19 має можливість кожен повнолітній, хто виявить таке бажання.
 
✅Працюємо з такими вакцинами:
🔸Comirnaty (Phizer);
🔸Coronavak;
🔸Astra/Zeneca;
🔸Moderna.
 👆Для того, аби  пройти вакцинацію, потрібно записатися у свого сімейного лікаря або за номером телефону:
☎️ 0972440329- Мар’яна
☎️0986277901- Соломія
 
✅ Вже 2151 пацієнт нашого закладу отримав безпечні й ефективні щеплення від COVID-19, з яких 906 осіб завершили вакцинацію та захищені від COVID-19, тобто отримали дві дози (станом на 23.07).
 
✅ У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди 60+, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, працівники державних органів. Тому ми наполегливо рекомендуємо цим групам захиститись від COVID-19 якомога швидше. 
 
✅ Якщо ви вже щепились, ваша допомога необхідна, щоб захистити інших від COVID-19. Допоможіть людям, про яких ви піклуєтеся, записатись на щеплення. Час об’єднати зусилля, щоб захистити всіх від COVID-19.
 
✅ Пам’ятайте, що вакцинуватися потрібно, тому що це захист, безпека і це свобода. Це дозволить знову бачитися і обіймати друзів, родичів, відвідувати масові заходи та повернутися до звичного життя. 
 З турботою про Вас, Старосамбірський ЦПМД🌿
 
 

Related Articles

Тренінг з питань знеболення сильнодіючими ліками.

ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ ПРОСЯТЬ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ПІДПИСАННЯМ УГОД ІЗ ЛІКАРЯМИ

Free Joomla templates by Ltheme