З Днем медичного працівника!

20 червня 2021 року медики відзначають професійне свято - День медичного працівника, яке цьогоріч співпадає з річним релігійним святом Зіслання Святого Духа ( в народі – «Зелені свята»), а також з Днем батька.

Приємно відзначити, що медичні працівники у нелегких умовах реформування намагаються здійснювати на висококваліфікованому рівні надання медичної допомоги пацієнтам. Позаду –непростий  й некороткий відрізок часу, який ми прожили у боротьбі з коронавірусною хворобою. Проте всі гідно прийняли виклик. За Вашими плечима велика кількість врятованих життів, яких Ви лікували не лише медикаментозно, а й вміли знайти слова підтримки, подарувати надію й вселити віру в одужання. 

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом Днем медичного працівника. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!  Дякуємо за нескінченну працю, відданість, людяність, які доносите пацієнтам. Жертвуючи собою, часом, який би мав належати сім’ї , Ви служите людям, розділяєте їхній біль, віддаючи найцінніше - власне здоров’я. Тому бажаю, щоб сили  і здоров’я  ніколи  Вас не покидали,  підтримка й віра у Вас від рідних, а найважливіше – їхнє розуміння допомагали долати труднощі професії. Спасибі, що Ви є у нас, і ми завжди можемо звернутися до вас за допомогою.

Нехай кожен Ваш пацієнт буде  Вами зцілений, а кожен день Вашого життя буде присвячений  успіху, радості, гарному настрою. Бажаю  усім благородства душі, щирої любові, моментів і можливостей, які роблять Вас щасливими!

 

Related Articles

Тренінг з питань знеболення сильнодіючими ліками.

ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ ПРОСЯТЬ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ПІДПИСАННЯМ УГОД ІЗ ЛІКАРЯМИ

Free Joomla templates by Ltheme