Старосамбірський центр первинної медичної допомоги

Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради

G+
FB

Канал не знайдено
 
 
 
 
 
 

НАРАДА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ 2019-nCoV

З метою організації інформаційної компанії з профілактики та недопущення   поширення захворювання на коронавірус  у нашому районі сьогодні відбулася у КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» робоча нарада з медичними працівниками. Обговонено основні питання профілактики поширення даного захворювання,  уникнення  хвороби серед колективу Центру, особливості перебігу, клінічні прояви, необхідність проведення активної роз’яснювальної  роботи з пацієнтами щодо алгоритмів звернення до сімейного лікаря, попередньо зателефонувавши до нього.

Посилення уваги керівництва до даної проблеми викликано значним погіршенням епідситуації в області та районі, є випадки смертності пацієнтів, у яких коронавірус ускладнив інші захворювання.

Останнім часом наше підприємство підписало угоду з НСЗУ по проведенню тестування. Одразу хочемо повідомити жителів району про те, що тестування проводиться по визначених Міністерством охорони здоров’я  показах відповідній категорії хворих з підозрою на коронавірус. В інших  випадках жителі можуть пройти тестування в приватних лабораторіях.

Просимо жителів району не панікувати по випадках підозри на коронавірус, але звертаємо увагу на більш серйозне ставлення до карантину!