Шановні мешканці!

Якщо Ви повернулись з країни, де зафіксовано спалах коронавірусу https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-, просимо Вас повідомити про це департамент охорони здоров’я ЛОДА шляхом заповнення онлайн-форми за посиланням: https://forms.gle/gCkzngVXzzWZ1uYV7 або в телефонному режимі за номером 032260-19-18 для  забезпечення спостереження за Вами сімейним лікарем.

Просимо Вас перебувати вдома протягом 14 днів та дотримуватись алгоритму дій, який наведено нижче: 

Тимчасові рекомендації для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19:

 - Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.

- Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників, негайно направити додому та повідомити медичний заклад, в якому зареєстрований працівник.

- Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.

- Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.

У нашому Центрі в черговий раз проведено навчання для медичних працівників щодо  принципів профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 n-CoV та стратегії боротьби з нею, а також проведення санітарно-освітньої роботи із населенням!

Related Articles

Тренінг з питань знеболення сильнодіючими ліками.

ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ ПРОСЯТЬ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ПІДПИСАННЯМ УГОД ІЗ ЛІКАРЯМИ

Free Joomla templates by Ltheme