Тренінг з використання Україномовного варіанту Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ICPC-2-E) для лікарів первинної ланки Старосамбірського району

27 листопада на базі КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги » відбувся тренінг з використання Україномовного варіанту Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ICPC-2-E) для лікарів первинної ланки Старосамбірського району, який провів координатор-тренер Ігор Ігорович Заставний. Дана класифікація  розроблена Всесвітньою організацією сімейних лікарів для ефективного ведення пацієнтів на первинній ланці.

Класифікація ICPC-2-E використовується як для організації і зберігання  медичних даних пацієнтів, так і для потреб статистики. Вона прийде на зміну існуючій класифікації, якою користуються лікарі та буде використовуватись в електронному режимі.  З 2019 року наші лікарі застосовуватимуть цю класифікацію у своїй практиці.

               У тренінгу взяли участь медичні працівники , статистики, адміністрація КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги», КНП «Добромильська  районна лікарня», об’єднаних територіальних громад.

             Відкрив тренінг та прийняв участь директор КНП СРР «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги » Василь Савенко.

Схожі статті

Free Joomla templates by Ltheme