Старосамбірський центр первинної медичної допомоги

Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради

G+
FB

Канал не знайдено
 
 
 
 
 
 

Привітання з міжнародним Днем захисту дітей !

Адміністрація КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» вітає з міжнародним  Днем захисту дітей! Нехай ваші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Бажаємо, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Привітання з Днем вишиванки !

Адміністрація КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» вітає з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Нехай вишиванка зігріває Вам душу. та дає відчуття національної духовності. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни, миру, злагоди у Ваших домівках та серцях !

19 травня - міжнародний День сімейного лікаря!

Вітальні слова від адміністрації і профспілкової організації КНП СРР «Старосамбірський ЦПМД» всім сімейним лікарям закладу.

Сімейний лікар – це не лише професія, це і велика людська ноша, яка часто є нелегкою. Людина, що обирає цю професію, розуміє усю відповідальність, яку вона буде нести упродовж свого професійного життя. Нехай же Ваша робота дає наснагу для звершень та творчого зростання! Будьте здоровими, щоб допомагати іншим! Будьте мужніми, щоб зносити важкість! Будьте щасливити, щоб дарувати щастя іншим!

Приносимо вибачення, що під час карантину не можемо розділити це професійне свято і привітати всіх сімейних лікарів особисто !

 

Привітання з міжнародним Днем сімейного лікаря !

Віднедавна українські медики отримали ще одне професійне свято - тепер 19 травня ми відзначаємо разом з усім світом День сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо  шану та повагу нелегкій праці сімейних лікарів  та їх ролі в системі охорони здоров’я . Сьогодні сімейний лікар — це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку, може надавати профілактичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу всім членам сім’ї. Ця дата присвячена не тільки лікарям загальної практики, а й медичним фахівцям, що працюють на первинній ланці.

 Шановні колеги!  Від щирого серця вітаю з  Днем  сімейного лікаря ! Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою! Нехай  Ваша робота дає наснагу для звершень та творчого зростання! Будьте здоровими, щоб допомагати іншим! Будьте мужніми, щоб зносити важкість! Будьте щасливими, щоб дарувати щастя іншим!

Благодійна допомога від ТОВ «КУСУМ ФАРМ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кусум Фарм»  надало для нашого Центру благодійну  допомогу у вигляді безкоштовної передачі лікарських засобів,  які широко застосовуються у медичній практиці для профілактики  серцево-судинним захворюванням- зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда та інсульту, а саме  - ЕТСЕТ (аторвастатин) та АТОВАКС (моксифлоксацин), який може знадобитися при лікуванні бактеріальних захворювань та   ускладнень вірусної інфекцій.

Старосамбірський Центр первинної медичної допомоги висловлює свою подяку ТОВ «КУСУМ ФАРМ» в особі генерального директора п.Раджива Гупти і нам дуже приємно  за Вашу соціальну ініціативу, особливо у такий важкий час, коли всі повинні згуртуватися і надавати допомогу один одному.