Вакцинація в КНП СМР "Старосамбірський центр первинної медичної допомоги" триває

Вакцинація в КНП СМР "Старосамбірський центр первинної медичної допомоги"  триває. 💉 🏥
І ми раді Вам повідомити, що на базі Пункту щеплень нашого Центру відтепер провакцинуватися від COVID-19 має можливість кожен повнолітній, хто виявить таке бажання.
 
✅Працюємо з такими вакцинами:
🔸Comirnaty (Phizer);
🔸Coronavak;
🔸Astra/Zeneca;
🔸Moderna.
 👆Для того, аби  пройти вакцинацію, потрібно записатися у свого сімейного лікаря або за номером телефону:
☎️ 0972440329- Мар’яна
☎️0986277901- Соломія

З Днем медичного працівника!

20 червня 2021 року медики відзначають професійне свято - День медичного працівника, яке цьогоріч співпадає з річним релігійним святом Зіслання Святого Духа ( в народі – «Зелені свята»), а також з Днем батька.

Приємно відзначити, що медичні працівники у нелегких умовах реформування намагаються здійснювати на висококваліфікованому рівні надання медичної допомоги пацієнтам. Позаду –непростий  й некороткий відрізок часу, який ми прожили у боротьбі з коронавірусною хворобою. Проте всі гідно прийняли виклик. За Вашими плечима велика кількість врятованих життів, яких Ви лікували не лише медикаментозно, а й вміли знайти слова підтримки, подарувати надію й вселити віру в одужання. 

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. І наш заклад має можливість забезпечити його.

4 та 7 червня мобільною бригадою з імунізації нашого Центру проводилась вакцинація працівників і підопічних  КЗ ЛОР «Созанський психоневрологічний інтернат» й військовослужбовців відділу
прикордонної служби «Смільниця та «Сянки» Держприкордонслужби. Використано 198 доз вакцини COMIRNATY виробництва Рhizer-bionteсh.

З Днем народження, Рідне Місто!

22 травня наш славний  Старий Самбір зустрічає свою 950-ту весну. З цієї нагоди, адміністрація і медичні працівники КНП СМР «Старосамбірський ЦПМД»,  вітають міського голову Ігоря Трухима, виконавчий комітет, депутатський корпус та усіх жителів зі святом!

Впродовж багатьох століть Старий Самбір був і залишається джерелом невичерпної духовної енергії і добра для його жителів та приїжджих.

День міста - це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багатий Старий Самбір, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

Вітаємо усіх з Днем Вишиванки!

Бажає щастя і міцного здоров'я! Нехай рідна земля нас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення. Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення.
Залишаймося сильними, міцними і чудовими для зміцнення української ідентичності й процвітання України. 
 
Відмінного настрою і різнокольорових вражень!

Дочірні категорії

Free Joomla templates by Ltheme