Адміністрація КНП СРР «Старомсамбірський ЦПМД» щиро вітає працівників , пацієнтів з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!
28 років майорить над вільною, незалежною Україною синьо-жовтий прапор- символ єдності, гідності, державотворення, історії та сьогодення. Символічно напередодні Дня Незалежності, відзначаємо День Державного Прапора, а цього року в Україні вперше 22 серпня святкують День Українця.
Тож бажаємо усім добра, здоров’я , добробуту й затишку , миру в нашій країні, патріотизму. Нехай Ваші серця будуть наповнені гордістю за державу, прагненням до незалежності, згуртованості та об’єднання для процвітання України.
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!