Старосамбірський центру первинної медичної допомоги відзначило Міністерство охорони здоров’я: відповідний наказ підписав Віктор Ляшко

Про відмінну роботу Старосамбірського центру первинної медичної допомоги ми писали вже не один раз. Нові виклики тільки гартують наших медиків. Одним із таких викликів стала пандемія коронавірусної інфекції. На порядку денному постало питання доступності вакцинації для кожного жителя Старосамбірщини.

Кампанія з вакцинації розпочалась з інформування населення. Медики «стукали» до кожного, аби донести інформацію про те, що вакцинація потрібна і безпечна. Здебільшого, людей вакцинували у Старосамбірській поліклініці. Але ж знаємо, що в громаді є багато людей, які не мають можливості приїхати до міста.

Підписання Колективного договору.

      22 листопада 2018 року підписано Колективний договір між комунальним некомерційним підприємством Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» та профспілковим комітетом первинної профспілкової організації  комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги» Профспілки працівників охорони здоров`я України.

      На зборах трудового колективу був зачитаний проект Колективного договору, який розробила робоча група із адміністрації та профспілкового комітету. Представники трудового колективу обговорили та погодили текст Колективного договору.

Free Joomla templates by Ltheme