20.12.2019 року голова Старосамбірської районної ради Тетяна Іванівна Терлецька та Перший заступник голови Старосамбірської райдержадміністрації Руслан Романович Пупа вручили директору Старосамбірського Центру первинної медичної допомоги Василю Олексійовичу Савенку медаль "За сприяння органам внутрішніх справ".
Працівники Старосамбірського Центру первинної медичної допомоги вітають Вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України!
Держава не може існувати без основних атрибутів, а потужна армія – це необхідна, незамінна її складова. У сьогоднішній нелегкий для України час Ваше свято є особливо актуальне. Висловлюємо вдячність воїнам, які щоденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують її бойову готовність.

